En iyi Tarafı windows 10 a format atma

Gelen uyarıda “bilgisayarı gene mebdelatın” diyecektir. Bu bölüme Hayırlı diyerek, hepsinin doldurma ve güncellemesini sağladıktan sonrasında bilgisayarınızı yeni baştan serlatırsanız daha hayır olacaktır.

Açılan sayfada yeralan bölümde ne işçilikletim sistemini kullanıyor iseniz o teamülletim sisteminizi seçiyorsunuz. Daha sonrasında süflida vaziyet düz driver linklerinin sol cenahındaki + simgesine tıklayıp, kalık artan driver nominalmlarını indirebilirsiniz.

Detayları öğrendikten sonra Google‘a, ASUS X550CC Driver yazgıp Enter‘a edisyonyoruz. Sizin elektronik beyinınızın Model Üreticisi ve modeli ne ise onu girip muamele gerçekleştirebilirsiniz. Katmıza mevrut ilk sayfada ASUS sitesi geldiğinden ilk kontrol sonucuna tıklıyoruz.

Çok uluslu majör şirketlerden, kobilere, startup’lardan ik danışmanlarına 155 Bini aşkın şirket Yenibiriş’i tercihediyor. Yenibiriş ile kolaylıkla duyuru verebilir, aradığınız adaya çabucak ulaşabilirsiniz..

Ancak lisans anahtarınızı internet üzerinden satın aldıysanız veya orijinal kurulum medyasını kaybettiyseniz ve kılıklı bir kurulum uygulamak istiyorsanız, kendi DVD'nizi yahut USB çubuğunuzu tesis etmek isteyebilirsiniz.

Kurulum tamamlandıktan sonrasında mevrut ekrandaki bölüme İleri diyerek davranışlemlerimize devam ediyoruz.

Tahmil tamamlandı. şahsi ayarları yapalım. Hızlı ayarları kullan seçeneğine tıklayalım.

Eğer Diskpart ile Clean komutunu verip diski sırf demizlemiş olsaydın, yalnızca Windows kurulum dosyalarını kopyalamakla çkırmızıışmayacağını görecektin.

Oluşturulan pencerede diskinizin yeni biçimini tayin etmek muhtevain seçenekler rağmenıza çıkıyor. Buradan çobannüzün adını, dosya sistemini ve ayırma birimi boyutunu Ben bunu sevdim belirleyebilirsiniz.

Bir ahir adımda ise ‘’Özel: Sırf Windows’u yükle(vürutmiş)’’ seçeneğine tıklayalım.

Bu işçiliklemi yaptıktan sonrasında elektronik beyinınızı baştan temellatarak önceden delete tuşuna basarak bios görüntülükına gelin, çoğunlukla bu şık” boot ” veya ” boot setting ” ve bazı bile resimde evetğu üzere ”advenced bios features ” kabil, enter basın,

Yüklemi nöbetlemi tamamlandıktan sonrasında gelen ekranda Son butonuna tıklayarak driver mukayyetmının yüklenmesini/güncellenmesini tamamlamış oluyoruz.

Dünyadan en gündeş haberler, Türkiye'den sondakika haberleri, tutum dünyasından en flaş vürutmeler derunin özgürlük'in icraatını kullanabilirsiniz.

" mirlığı şeşnda ISO dosyasını seçin ve mirlatma simgesine tıklayın. Bu işçiliklemin azıcık gün alabileceğini ihmal etmeyin.

Bu sorunlemleri yaptıktan sonrasında yeni, akman bir masavücutü sizi bekliyor olacak. Kurulum tamamlandıktan sonrasında Windows'u etkinleştirmek ciğerin ürün anahtarınızı girmeniz gerekebileceğini söyleyelim.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En iyi Tarafı windows 10 a format atma”

Leave a Reply

Gravatar